{{
РЕЄСТРАЦІЯ
ITEA Webinar | Python для Data Science: що потрібно знати
РЕЄСТРАЦІЯ
Запізнилися на вебінар? Не проблема!

Ви можете переглянути його ще раз наступного дня. Залишаємось на зв'язку!

Python для Data Science: що потрібно знати

ЧАС
ВАРТІСТЬ
30 липня/ 19:00
Онлайн-вебінар
ФОРМАТ
Безкоштовно

ITEA Webinar

Про івент
Ми вважаємо, що за Data Science — майбутнє. І знаємо, що багато людей погодяться з нами. Знання та навички Data Scientist безпосередньо впливають на ріст компанії, адже саме ця людина може знаходити нові точки розвитку, зменшувати ризики та оптимізувати бізнес-процеси.

Робота з величезною кількістю даних значно сповільнюється без використання допоміжних інструментів. Одним з таких каталізаторів є мова Python. Вона допомагає зробити робочий процес більш комфортним та швидким. Проте деякі фахівці уникають користування Python, маючи якийсь страх перед програмуванням.

Але боятися нема чого. Ми точно знаємо.

І готові поділитися цими знаннями на вебінарі. Ми розглянемо використання Python для Data Science в двох площинах: теорія і практика.

Приєднуйся!

Які питання розглянемо?
1
Як зрозуміти, що Data Science — це ваше
2
З чого краще почати
3
Який бекграунд є більш відповідним для Data Science
4
Які задачі можна вирішувати засобами Data Science, а які ні
5
Розробка невеликого проекту з використанням Data Science на Python
Хто буде ділитися досвідом:
Роман Кириченко
  • Data Scientist в Київстар.
  • 3+ роки досвіду.
  • Працював над реалізацією комерційних та наукових проектів, що пов'язані з обробкою веб-даних, NLP та аналізом зображень.
  • 1 рік проведення тренінгів з візуалізації, видобутку та аналізу даних з R.

Участь у вебінарі — безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Курс навчить використовувати Python
для роботи з великими даними

Python/R for Data Science

Курс научит использовать Python для работы с большими данными
Время обучения
14 занятий
Cтарт
Уточняйте у администрации
СКИДКА -20%
-20%
Курс
Чому онлайн-курси c ITEA?
1
Онлайн-заняття в старому доброму офлайн-форматі
Наші заняття - НЕ запис, а пряма трансляція. Під час уроку всі працюють в онлайні: і студенти, і лектор, і ментори. На занятті можна підняти руку і задати питання. Голосом, а не в чаті. Так, записи у тебе будуть. Але ми віримо в силу розкладу і дедлайнів.
2
Максимум практики та домашніх занять
На кожному занятті ти будеш практикуватися. Заняття проходять у форматі: теорія, підкріплена практикою + об'ємне ДЗ. Після кожного ДЗ - розгорнутий фідбек і оцінка від викладача і ментора.
3
Допомога зі стажуванням та працевлаштуванням
Ми допоможемо тобі знайти правильний шлях розвитку в IT і після закінчення курсів. Наші ментори допомагають знайти роботодавців на платформі Jungo, де є можливість знайти стажування, штатну або фріланс роботу за кордоном.
4
Актуальні програми навчання
Завдяки нашим партнерам і платформі Jungo, ми стежимо за трендами і змінами в світі IT і коригуємо програми згідно актуальним оновленням. Ти отримаєш найсвіжіші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця і допоможуть стати відмінним фахівцем.
5
Невеликі групи до 15 осіб
Ми за якість, а не за кількість. Один викладач фізично не може відповісти на питання 200 студентів, перевірити домашні завдання і виставити всі оцінки. А камерні групи в 15 осіб забезпечують максимально комфортні умови для ефективного навчання. Перевірено на практиці.
6
Дружнє ІТ-ком'юніті
Викладач, ментор і одногрупники в онлайні - це не тільки твої нові контакти в месенджері, а й основа для створення продуктивного нетворкінгу і обміну корисною інформацією. Без цього зараз - нікуди.