РЕГИСТРАЦИЯ
на вебинар " Первая работа в IT. Как выбрать профессию и не пожалеть"

Як виховати в собі лідера: теорія та практика


ЧАС
ВАРТІСТЬ
18.06.2019 / 19:00
онлайн-трансляция
ФОРМАТ
200-250 грн

Про подію

Бути лідером — не означає роздавати вказівки, карати та нагороджувати, приймати рішення одноосібно та бути найголовнішим. Бути лідером — це, перш за все, працювати над своїм авторитетом та будувати взаємовідносини в команді на основі поваги та взаємовизнання.

Лідерами стають, а не народжуються, тому 18 червня на ITEAHub MeetUp. Як виховати в собі лідера: теорія та практика ви дізнаєтеся, як виробити у собі лідерські якості та згуртовувати команду навколо себе.


Поговоримо про
формальне і неформальне лідерство
найбільш поширені теорії лідерства
теорію лідерства Снітинської й особисту ефективність
мотиви людей
власні кейси спікерки

Хто буде ділитись досвідом?

Ірина Снітинська
Засновниця тренінгової компанії «Аґрус: Практика слова». Провідна тренерка з ораторської майстерності. 10 років практичного досвіду в цій сфері. Понад 6000 годин проведених тренінгів та консультацій. Корпоративна тренерка та консультантка. Успішно реалізувала понад 120 корпоративних проектів із розвитку команд. Авторка і засновниця ряду соціально-культурних проектів, таких як платформа сторітелінгу «Час історій» та медіапроект «Ключ до».
ВАРТICТЬ
Ви зможете подивитись запис заходу навіть якщо пропустите живу трансляцію
100 грн.
Купити квиток

Найближчі online події

ITEAHub Online: Engagement Manager. Як (п)одружити свою компанію із замовником

Дата
11 липня
Час
19:00
Формат
онлайн

Customer engagement включає в себе якісну комунікацію між замовником та виконавцем. І під «якісною комунікацією» розуміється не взаємне надсилання мемів, а своєчасний, повний та достовірний обмін інформацією. Чим більша компанія, тим складніші зв'язки, а за їх якість відповідає engagement manager.

ITEAHub ONLINE: BA: magical tools for your BA toolbox

Дата
12 червня
Час
19:00
Формат
онлайн

Запрошуємо вас на онлайн-трансляцію мітапу для бізнес-аналітиків, PM, Sales- та engagement-менеджерів. Мета івенту — розширення знань слухачів у сфері аналітики та покращення якості продажів ще на етапі pre-sale. Подія відбудеться 12 червня на нашому YouTube-каналі.